Legjenda e popit, 60 vjeçare por ende një seks bombë (FOTO)

By

I arriti të 60-tat.

Por Madonna ende e di se si ta dridh rrjetin në të brendshme seksi dhe këtë e vërtetoi edhe një herë.

Këngëtarja ka publikuar një seri fotografish në Instagram, për të promovuar linjën e saj të ri të produkteve kozmetike për kujdes ndaj lëkurës.

Në të brendshme lateksi këngëtarja dukej mahnitshëm, shto këtu që ka gjashtë dekada jetë dhe është bërë nënë disa herë. /Prive.al

Still got it: Madonna shared a series of raunchy shots on Instagram to promote her new skincare line on Friday

Migraine: 'If Friday is giving you a headache... massage temples with leather gloves!' she joked of one close-up shot of her doing just that

 

Artikuj të ngjashëm