Së shpejti Beatrix feston ditëlindjen dhe kjo është dhurata e saj për ju

By

Me 9 qershor, këngëtarja shumë e dashur Beatrix do të festojë ditëlindjen e saj të 27-të.

Këtë ditë të veçante ajo do ta shënojë në një mënyrë të veçantë. Ajo ka një dhuratë për të gjithë fansat e saj – një këngë.

Kënga e re me titull “Vonë” do të lansohet në mesnatë në 9 qershor. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Artikuj të ngjashëm