Reperi që bashkëpunoi me shqiptarët, ka probleme me zemrën

By

Reperi i njohur, French Montana, të enjten është shtrirë në spital.

Sipas Page Six, ai është shtrirë në spital pasi kishte probleme me zemër dhe pësoi një sulm kardiak.

Deri tani nuk dihet akoma gjendjen shëndetësore e artistit pasi akoma nuk është prononcuar askush për media lidhur me gjendjen e tij shëndetësore.

Nëse nuk e dini, French Montana ka bashkëpunuar me Era Istrefin dhe Gashin në projekte muzikore.

Artikuj të ngjashëm