Ledjana demaskon Antonelën: “Mevlanit nuk ia fal…”

By

E ftuar në Prive, këtë herë është Ledjana e cila na rrëfeu shumë prapaskena të lidhjes së saj me Mevlanin me Antonelën në mes.

Ajo kujton momentin ku ishte plasaritur marrëdhënia e saj me Mevlanin, dhe më pas numëron hatër mbetjet e saj.

Çfarë thotë ajo sot për Antonelën?

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm