Enca zbulon dy tituj këngësh madje ka dhe një pyetje

By

Menjëherë pas këngës ‘DUA’ me të cilën arriti sukses të madh, Enca nisi punën për projekte të reja.

Koha e tyre erdhi…

Këngëtarja postoi një instastory me anë të cilit zbuloi dy tituj këngësh duke i pyetur fansat se cilën po e prisnin të parën.

Javë më parë, Enca tregoi se këtë verë do të ketë shumë këngë duke i quajtur tri prej tyre himne verore./Prive.al

Artikuj të ngjashëm