AZET me emblemë të UÇK-së në klipin e ri (VIDEO)

By

KMN Member quhet kënga e grupit të përbashkët KMN Gang, e cila është publikuar dje.

Reperi shqiptar AZET është pjesë e këtij grupi tash e një kohë, dhe ka bërë bujë goxha të madhe në Gjermani e Zvicër.

Në klip, kosovari shihet me një emblemë të UÇK-së duke bërë me dije se nuk i ka harruar njerëzit që ranë për lirinë e Kosovës.

Më poshtë ju sjellim klipin dhe shikojeni vetë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm