Stine baba për herë të parë

By

Këngëtari i njohur me nofkën artistike Stine, ditën e sotme siç edhe ka deklaruar vetë do e mbajë mend gjatë.

Kjo për faktin se ai dhe bashkëshortja e tij, Graciela, janë bërë prindër për të parën herë të një vajze që e kanë quajtur Estia.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë 35 vjeçari në Instagram ku shprehet:

dt 12-11-2016 do mbaj mend gjate.
#mireseerdhe ne #jete @estia te rritesh mire e bukur me @nene e me @babe ? Flm qe na dhe mundsine dhe kenaqsine te behemi prinder.Flm #zot

Artikuj të ngjashëm