Për herë të parë, Rina dhe Sinboy flasin për dashurinë në një intervistë të përbashkët

By

Rina Balaj dhe Sinboy për herë të parë kanë folur për dashurinë në një intervistë të përbashkët.

Këngëtarja ishte e ftuar në emisionin veror “Peshku i Artë” e shoqëruar me pas edhe nga i dashuri i saj reper.

Në videon më poshtë, keni mundësi të kuptoni shumëçka nga jeta e tyre e dashurisë dhe të rejat e Rinës në muzikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm