Enca thotë fjalën e saj! Ja si i përgjigjet Noizyt

By

Këngëtarja Enca Haxhia e ka thënë fjalën e saj pas shpërthimit të Noizyt i cili e quante atë mosmirënjohëse.

Ja çka shkruan ajo në Instagram:

Por nje gje qe se kam bere kurre eshte te peshtyj mbi pjaten ku kam ngrene,mbi nje person qe e kam quajtur familje, dhe nje person qe eshte larguar nga te gjithe duke me mbrojtur dhe suportuar me shume se kushdo, e dine miqte,koleget,fansat dhe Zoti se mirenjohja dhe dashuria ime ska munguar kurre (ti e di me mire se te gjithe)
Por nje gje qe me dhemb shume eshte te me mohohen meritat e mia publikisht (xing me ermalin) dhe une serish nuk bera ze por te kerkova takim privatisht per tu sqaruar si miq,nje takim qe nuk u be kurre .
Intervista ime ne Prive ne asnje pjese nuk ka shprehur mosmirenjohje dhe aq me teper vrer(sic po ben ti tani) ndaj teje.
A little reminder, I made myself with Apotpelqen dhe e bera veten time me pune vetem nga ana ime.
Ke qene ti ai qe me ke thene ne makine :”e urrej kur dikush thote une e kam bere x-in) duke me treguar experiencen tende me dike qe ka qene ne skene para teje dhe sot je ti ai qe e ben kete gjest te shemtuar.
Sa per deal with Universal, check again sepse une skam qene kurre aty me ty dhe ti nuk ke qene arsyeja e nenshkrimit tim, ndoshta duhet te flasesh me labelin serish para se te genjesh.
Dhe e fundit, askush smund te me perjashtoje nga dicka ne te cilen une kam investuar vite,energji dhe pasion.
Nje njeri qe te ka dashur apo respektuat sadopak,nuk i ben keto gjeste ne gjaknxehetesi.
Gjithsesi, your goon.

Artikuj të ngjashëm