Enca na fton të gjithëve në dasmë

By

Jo, Enca nuk e ka plan të afërt të martohet, por nëse bën një dasmë ajo po na fton të gjithëve.

Këngëtarja që së fundmi po shijon pushimet e saj në det, postoi në llogarinë e saj në Instagram një video. Shihet që ajo po xhiron pjesën e jashtme të vilës së saj të pushimeve dhe po bie shi.

“Miq kur te bej dasme, jeni te gjithe te ftuar. Dasma me e madhe n’shqiptari”, shkruan ajo.

Kujtojmë që së fundmi ajo publikoi edhe këngën e saj më të re me titull, “Ku mete”, që rezultoi të jetë shumë i suksesshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm