Irma Libohova me projekt të ri, në bashkëpunim

By

Këngëtarja Irma Libohova ka gati projektin e ri.

Ajo këtë radhë do të vijë në bashkëpunim dhe jo vetëm tek kënga “Peng” me Rei Bezhanin.

Projekti është gati dhe pritet të publikohet të Premten në ora 17:00.

Deri atëherë, pak nga kënga, gjeni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm