Sherr në horizont? Reperi prishtinas ofendon keq Sinboy

By

Një sherr duket të ketë plasur mes reperëve.

Ka qenë reperi nga Prishtina, Nushi ai që ka zgjedhur ta ofendojë Sinboy, i njohur ndryshe si i dashuri i Rinës.

View this post on Instagram

A e din qka o tu ardh?! 🧨

A post shared by Nushi (@nushi.official) on

Përmes rrjetit social Instagram, ai e ka ofenduar mes tjerash edhe duke e quajtur ‘grekofil’ përkundër faktit se dihet që reperi Sinboy është shqiptar dhe me Greqinë e lidhë vetëm fakti se ka jetuar për shumë vite atje si qindra mijëra shqiptarë.

Nuk dihen arsyet që mund ta kenë çuar Nushin drejt këtij dedikimi i cili të paktën tani për tani, nuk ka përgjigje në formë replikë nga ana tjetër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm