“Pranoje se ishe në lidhje me Butrintin” – Kiara Tito bën reagimin që s’e prisnim

By

Përfliten prej kohësh për një lidhje dashurie, por që të dy e kanë mohuar me dhjetëra herë në intervista televizive.

Këngëtari I famshëm Butrint Imeri dhe moderatorja shqiptare Kiara Tito, takoheshin e shpesh u panë në kafe bashkë dhe aty lindën dyshimet për një lidhje të mundshme mes tyre.

Por dyshja s’e pranoi asnjëherë dhe nuk po e pranojnë as tash. Në emisionin e së shtunës në Shiko Kush Luan me Luana Vjollcën, Kida njëra ndër shoqet më të mira të Butrintit, kërkoi nga Kiara që të dinte nëse ishin në lidhje ata apo jo.

Ajo vendosi që të pijë një “shots” me alkool dhe të mos përgjigjej në këtë pyetje, dhe kjo na zgjoi dyshimet se përgjigja ishte pozitive!!!!

Artikuj të ngjashëm