Çfarë po zihet mes Loredanës dhe krijuesit të hitit “Nice To Meet Ya”?

By

Së fundmi, Loredana me Mozzik dhe një grup miqsh e bashkëpunëtorësh po qëndrojnë në Barcelonë, Spanjë.

Si gjithnjë, Loredana publikon foto dhe video duke na prezantuar me atmosferën dhe shumë herë duke paralajmëruar projekte të reja muzikore.

Ajo publikoi një video të Nes Wilson, krijues i hitit “Nice To Meet Ya”, një nga këngët më virale në TikTok.

Mund të jetë kjo një mënyrë e reperes për të paralajmëruar një bashkëpunim të ri, po deri atëherë mbetet të shihet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm