Enca i drejtohet Prishtinës: Ka diçka për të pyetur (FOTO)

By

Prishtina është kryeqyteti i Kosovës që u ka dhënë hapësirë artistëve shqiptarë në masë të madhe.

Ky qytet, ka përqafuar çdo rrymë e stil muzike dhe ka promovuar pa kushte të gjithë.

Dhe mesa duket, Enda Haxhiun e ka marrë malli për Prishtinën, prandaj dhe postimi i saj i fundit në Instagram, i drejtohet këtij qyteti.

Ajo ka një pyetje për ndjekësit e saj prishtinas dhe kërkon të dijë nëse i ka munguar Prishtinës për këtë kohë sa këtu s’kishte koncerte.

Megjithatë, përveç këtij mesazhi, ajo nuk ka publikuar të tjerë që tregojnë nëse dikush nga Prishtina i ka shkruar për t’i dhënë përgjigje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm