Vit i dueteve, ja ku po vjen edhe një tjetër (VIDEO)

By

Ky vit dhe kjo verë do jetë goxha e nxehtë sa i përket muzikës.

Dueti i radhës i zbuluar është ai i Ponit me Ermal Fejzullahun.

Artistët janë bashkuar në një projekt të ri muzikor i cili vjen më 5 maj në orën 17:00.

Deri atë ditë më poshtë keni pak sekuenca të klipit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm