E PABESUESHME: Flori pre e ‘vjedhjes’ nga ylli botëror?! (VIDEO)

By

Ishte kënga Nallane e Florit në bashkpunim me Dj Vicky e cila u pëlqye shumë, por dhe hasi në shkrime e polemika se kujt iu dedikua kjo këngë.

Këngëtari Flori sot në rrjetin e tij instagram publikoi këngën e artistit The Weekend përkatësisht  ‘Six Feet Under’ , ku la një mbishkrim  ‘Bicimim nallane’, që në shqip do të thotë ‘Lloj nallane’.

Kjo lë të nënkuptohet që kënga e The Weekend ka një ngjashmëri me projektin Nallane nga Flori, dhe po ta ndëgjoni edhe vetë projektin mund ta vëreni një gjë të tillë.

Se a është inspiruar The Weekend nga Flori apo kjo gjë është thjesht një rastësi do të kuptohet me kohë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm