Suada Sherifi na zbulon sekretin e rinisë

By

U bë miss në vitin 2005 por përkundër që nga ai moment kanë kaluar 13 vite, Suada Sherifi vazhdon të ruajë bukurinë dhe freskinë.

Vitet ecin por këtë nuk e ndjen gati aspak bukuroshja e cila për këtë duket të ketë një arsye.

Sherifi kujdeset për vetën dhe mbi këtë pjesë, ndjek teknikën e Halle Berry.

Përmes rrjeteve sociale, bukuroshja ka treguar se konsumon në vazhdimësi collagen, i cili me shumicë gjendet edhe në lëngun e kockave të ziera.

Substanca që nis të prodhohet më pak me moshën duket se po u zëvëndsoka në mënyrën më të mirë nga Suada, tashmë nënë e një vajze. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm