Gold AG të prek me këtë mesazh për babain e ndjerë

By

Janë bërë 25 vjet që kur babai i tij i takon amshimit.

Por kujtimi për të dhe krenaria që ishte i biri i tij, nuk është zbehur asnjëherë për reprin shqiptar Gold AG.

Ai e ka kujtuar babanë e ndjerë, përmes një vizite tek varri i tij, ku edhe është fotografuar për ta ndarë më pas imazhin me ndjekësit e tij në Instagram.

Gold i cili ka kohë që e ka humbur babanë, ka shumë mall për të, ndërsa i ka dedikuar një mesazh të atit.

” Them faleminderit Zot , që unë jam djali jot BABË”, ka shkruar ai, në përshkrimin e fotografisë. /Prive.al

Them faleminderit Zot , që unë jam djali jot BABË

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

Artikuj të ngjashëm