Enca e nxehur me kolegët: Kjo është arsyeja që s’më përkrahin!

By

Enca Haxhia ishte “boom” i kësaj fundjave, pasi lansoi këngën e saj të re “Dua”,që bëri bujë në rrjete sociale për shkak të përmbajtjes eksplicite.

Mirëpo, me Encen nuk vazhdoi tradita e përkrahjes së njëri tjetrit nga kolegët e saj, meqë thuajse askush nga ta nuk e publikoi në llogarinë e tij këngën e re të Haxhiut.

Dhe këngëtarja ka pasur një reagim pikërisht për këtë punë.

“Meqë ra fjala, a e dini pse këta artistët e tjerë, kolegët e mi s’më mbështesin kurrë? Sepse e urrejnë të më shohin që jam më e mirë se ata”, ka shkruar Enca në një postim në Instagram, ku hedh akuza tek kolegët e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm