Publikohet një fotografi e rrallë e Sinan Vllasaliut, Cimës e Afrim Muqiqit

By

Sinan Vllasaliu ka publikuar në Instagram një fotografi të rrallë të tij me aktorin e humorit shqiptarë Cimën dhe këngëtarin Afrim Muqiqi.

‘Ktu Rasimi u kam me flok te kuqe kuq masandej ju nxin flokt per qata asht full Shiptar’, ka shkruar Sinani nën imazhin i cili shfaqë tre artistët kur ishin në moshë shumë të re.

Sinani e Afrimi kanë vazhduar me muzikë duke sjellë këngë të reja e duke qenë prezent në dasma e ahengje të ndryshme, mirëpo Cima nuk është parë edhe shumë aktiv.

Sidoqoftë, Sinani na riktheu në kohën kur kishte pak artistë…/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm