Nora Istrefi nuk e priti: Merr surprizën më të bukur për ditëlindje

By

Mbrëmjen që mbushi 32 vjet, këngëtarja Nora Istrefi s’mund ta kalonte më bukur se aq.

Këngëtarja u surprizua nga miqtë e saj dhe bashkëshorti Robert Berisha, të cilët I kishin organizuar një festë private.

Pamjet e publikuara në rrjete sociale, e shfaqin Norën tejet të lumtur dhe të befasuar nga kujdesi i miqve të saj, që ditëlindjen ta ketë sa më të veçantë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm