Vjen në jetë vajza e Learta Jakupit, ky është emri (FOTO)

By

Learta Jakupi u bë sërish nënë.

Ajo solli në jetë vajzën e saj e cila quhet Matina.

Lajmin e ka konfirmuar vet Learta përmes një imazhi të postuar në Instagram.

Matina është fëmija i dytë i Leartës dhe Kushtrimit, pas djalit Matinit.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm