E papritur: Momenti kur Ledri i fali fanses një dhuratë, atë desh e lëshoi zemra (VIDEO)

By

Muaj më parë Ledri Vula ishte i pari artist shqiptar që u bë pjesë e rubrikës së re të Prive “50-të pyetje”.

Ai dhe gazetarja Maki Bajrami, e organizuan intervistën në sheshin e Prishtinës, duke iu përshtatur tërësisht stilit urban të Ledri Vulës.

Vula ecte nëpër qytet ndërsa njerëzit edhe kërkonin fotografi me të. Kur ai bleu një balonë me helium, nuk e mbajti gjatë me vete, ngase ia fali atë një fanseje të tij, e cila u befasua jashtëzakonisht shumë nga gjesti i tij.

Ndiqeni videon në vazhdim:

Artikuj të ngjashëm