Brenda ditëlindjes së tretë të Renée (VIDEO)

By

Renée, vajza e këngëtarëve Nora Istrefi e Robert Berisha mbushë sot plot tre vite në jetë.

Kanë qenë prindërit ata që janë treguar të kujdesshëm duke uruar Renée-në përmes postimeve në rrjete sociale por festën e madhe e kanë ruajtur me gjasë për më vonë.

Në lagjen Marigona ku edhe jeton familja Berisha është  përgatitur një festë, dekoruar deri në detaje për Renée dhe miqtë e saj të vegjël.

Prive.al ju sjell pamje nga ambienti i dekoruar nga Grand Decor, me Elsën nga ‘Frozen’ si personazh kryesor i temës së  ambientit festiv.

Renée-së edhe 100!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm