Me kë po relaksohet Zaimina Vasjari ?! (VIDEO)

By

E premtja për shumë prej nesh është ditë më e veçantë pasiqë vikendi është afër dhe pak pushim nga puna na pret.

Për Zaimina Vasjarin kjo s’është e vetmja arsye që dita e pestë e javes e bën të ndihet më ndryshe.

Ajo i ka kushtuar sot pasditen e plotë relaksimit ku në disa prej postime në rrjete sociale shihet në xhakuzi teksa për t’u ëmbëlsuar pranë ka edhe disa dredhëza.

Por në këtë kohë që po i kushton relaksimit, Zaimina nuk është vetëm.

Bashkë me bukuroshen gjendet edhe Miss Universe Albania 2012, Adrola Dushi.

Lum si Zaimina e Adrola! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm