Enca dhe Beatrix dikur mike, tani… ?!

By

Këngëtaret e reja Enca Haxhia dhe Beatrix Ramosaj, ende pa qenë mirë mike kanë filluar të kthehen në armike. Dikur i shihje në foto, në rrugë e gjithandje të lumtura me shoqërinë e njëra tjetrës.

Jo shumë kohë kaloi dhe dyshja u shpërbënë. Enca ngriti famën e saj shumë, vitin e kaluar ndërsa Beatrix e cila nihej më shumë se Enca mbeti aty ku është edhe pse punoi intenzivisht nuk ja doli të krijoj një Hit të madh.

E për këtë siç duket mes dyshes lindi një lloj xhelozie e cila i dëmtoi shoqërinë, të paktën kështu thonë burime të afërta me këngëtaret.

Enca nuk deshi të flasë lidhur me këtë temë, por se dicka ka ndodhur këtë smund ta mohojnë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm