ÇKA DO SJELL PAS FOTOSESIONIT ROZANA RADI?!

By

Rozana Radi e cila para disa ditësh publikoj disa nga fotografitë e kolazhit të saj të fundit, me një dukje krejt ndryshe elegante dhe me shije.

Këngëtarja këtë fotosesion e bëri me shumë harxhime pasiqë thonjët janë ari i vërtetë, e lokacioni ishte bukur i shtrenjtë.

E gjitha kjo është bërë para se të publikohet kënga e re e saj, një këngë ritmike dhe shumë e përshtatshme për stinën e verës.

Ajo që vlenë të theksohet është se Rozi nuk pi del në krye tekstit për këngën e saj. Edhe pse është e njohur për këtë punë, kur në pyetje është vetja seç ka diqka që po ngec. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm