“Emocionona” vjen nga 2Ton (VIDEO)

By

“Emocionona” është kënga më e re nga 2Ton!

Melodia e këngës mban vulën e 2Ton dhe dhe Nego, ndërsa për videon e këngës u kujdes XL Films.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm