Familja Fejzullahu, në këtë fotografi më elegantë se kurrë (FOTO)

By

Duke qenë se janë një shtëpi artistësh, jeta e tyre nuk është zhvilluar asnjëherë larg syrit të publikut.

Dhe sigurisht, paraqitjet e tyre publike janë shumë të përfolura, e sidomos kur duken aq elegantë e të kuruar për raste të veçanta.

Familja e këngëtarëve Sabri e Ermal Fejzullahu, ka shkëlqyer në një dasmë në mbrëmjen e djeshme.

Ndërsa, Ermali e Sabriu duken tejet të lumtur krah grave të tyre, Nerës e Arianës.

Në një fotografi që Ariana ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ata të katërt shkëlqejnë dhe e dëshmojnë që në familjen e tyre ka një lumturi të pashoqe. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm