Për të gjithë fansat e tyre: PINT po sjellin dy albume (VIDEO)

By

 

Janë ndër label-at më të njohur në vend e gjithsesi edhe ndër më të suksesshmit në tregun muzikor shqiptar ndër vite.

E nga P.I.N.T sic merr vesh Prive, po përgatiten dy projekte të mëdha, për MC Kreshën dhe Lyrical Son e po ashtu edhe për anëtarët e tjerë të grupit.

Dy albume janë në plan nga ky grupacion dhe Sipas informatave, njëri do të quhet PINT’S e tjetri United States of Albania. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm