Love is in the air! Azet ‘dashurohet’ në Dua Lipën

By

Dje Azeti performoi në Sunny Hill Festival.

Ai bashkë me anëtarët e tjerë të grupit të tij “KMN” elektrizuan turmën e të pranishmëve.

Në festival, për ta shijuar pa performuar ishte Dua.

Duket se reperi është “dashuruar” në këngëtaren.

Në foton e përbashkët, ai ka shkruar në gjermanisht se është i “zënë”, apo në anglisht “taken”, shoqëruar me emojit me zemra dhe dry, tipike të çifteve.

Dua shihet duke bërë shenjën identifikuese të grupit KMN, teksa me humor, miku i tij Zuna, i ka uruar “vetëm më të mirat për të [Azetin]”, një urim tipik ky për çifte.

Ehh! S’ka faj Azeti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm