“Emocione e dhimbje” – Albumi i ri i Mozzikut vjen së shpejti (VIDEO)

By

Vetëm pak muaj pasi lansoi albumin e ri, Mozziku e ka gati tjetrin.

Reperi ka njoftuar përmes Instagramit se një album i radhës do të jetë i gatshëm së shpejti.

Ndërsa po punon me Rzon, artisti ka treguar për fansat e tij se këngët do të sjellin emocione, dhimbje, dashuri dhe shumëçka tjetër.

Kliko KËTU ku flet Mozziku dhe ju tregon më shumë rreth albumit./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm