Cila është porosia e Emina Çunmulajt për këtë javë?!

By

Emina Çunmulaj është njëra ndër pak të famshmit që nuk ngurron asnjëherë të shpalosë karakterin e saj krejt natyrale dhe ku gjithnjë është vetvetja.

Këtë na bën të kuptojmë ajo sa herë e shohim nëpër intervista e edhe nëpër postimet e saj përmes rrjeteve sociale ku kohë pas kohe shkruan edhe disa këshilla për fansat e saj.

E as sot modelja nuk ka harruar që të përcjellë një mesazh  tek të gjithë përmes një postimi në Instgram të një fotografie të saj  natyrale. “Bëhu vetvetja. Njohe vetveten. Kërko të mirat e bëhu i mirë. Kërko të bukuren e bëhu i bukur. Kërko dashurinë e bëhu i dashur” ishte porosia e saj  me të cilën ja ka filluar javën./prive.al/eminac

Artikuj të ngjashëm