E dëgjuat këngën e re të Ardian Bujupit?

By

2021-ta për Ardian Bujupit ka nisur e mbushur me publikimet të këngëve.

Së fundmi ai ka lansuar këngën “Paname” e realizuar në gjuhën gjermane dhe shqipe. Kënga erdhi e shoqëruar me videoklip.

Kujtojmë që Ardian Bujupi ka paralajmëruar se së shpejti do të lansojë një album të ri – një projekt shumë i rëndësishëm ky për këngëtarin.

View this post on Instagram

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Më poshtë mund të ndiqni këngën dhe videoklipin e këngëtarit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm