Një gjë e rrallë u ndodhi motrave Kardashian-Jenner të shtunën mbrëma!

By

Një gjë shumë e rrallë u ka ndodhur motrave të famshme Kardashian-Jenner të shtunën mbrëma!

Të gjitha motrat e kanë kaluar mbrëmjen bashkë në një klub nate. Kim, Kourtney dhe Khloe Kardashian, e po ashtu edhe Kendall e Kylie Jenner, janë parë duke festuar ditëlindjen e mikes së tyre Larsa Pippen në një klub nate në Los Angeles.

kardashian jenner sisters night out same club 014316576

Ato të gjitha ishin të shoqëruara me miket e tyre, ndërsa Kim ka shkruar në Instagramin e saj, se është diçka shumë e rrallë që të gjitha motrat të jenë në një klub! /Prive.al

kardashian jenner sisters night out same club 014316576

kardashian jenner sisters night out same club 014316576

kardashian jenner sisters night out same club 014316576

 

 

Artikuj të ngjashëm