Sa eshtë rritur vajza e Yllka Gashit?! (FOTO)

By

Kulmin e famës së saj e arriti në serialin shumë të shikuar “Familja moderne” në rrolin e vajzës përparimtare të kohës, Zanës.

Por përtej përfundimit të serialit për aktorën ka ndryshuar çdo gjë, kjo për faktin e jetës së re, martesës dhe ardhjës në jetë të vajzës Nina.

Ani pse largë teatrit,skenës dhe serialeve, Yllka kohë pas kohe përkujdeset të qëndrojë pranë fansave të sajë nëpërmes publikimeve të shumëta në rrjetet sociale.

Nuk janë vetëm fotot e saj ato që aktorja ekspozon, janë më të bukurat nga vajza e saj Nina ku ditë pas dite përshkruan atë se sa shumë kuptim i ka dhënë ardhja e sajë jetës së aktorës.

E tillë është kjo e sotmja të cilës i ka bashkangjitur një mbishkrim majft prekës.

Ndryshe aktorja prej vitesh jeton në Amerikë dhe ka martesë mjaft të lumtur me Albian Gagicën, fryt i së cilës është bukuroshja e vogël Nina./PRIVE.AL/

47fd3b1f542157a84581590e01e3d3150544566c4ec7d64b2ad13c3bdad21eb6

Artikuj të ngjashëm