Kida ndryshon totalisht dukjen (FOTO)

By

Jemi mësuar të mos e shohim asnjëherë me paraqitje të njejtë nëpër videoklipe dhe pjesmarrje të ndryshme televizive.

Këngëtarja mjaft e re në moshë por shumë e famshme Kida, ka guxuar shumë herë të eksperimentoj sa i përket stilit dhe ngjyrës së flokëve.

Ajo sot ka publikuar një imazh ku shihet një ngjyrë shumë ekstravagante e flokëve të saj derisa buzët kanë ngjyrë të zezë.

A është kjo pamje e ndonjë paraqitje në projekte të reja të saj?/PRIVE.AL/

884569addf3e85b756cf34f8f28ac262621b0494b9b8eb63c49e6e9b75e7ac83

 

Artikuj të ngjashëm