Emina Çunmulaj takohet me Dua Lipën dhe familjen e saj, ka disa fjalë për këngëtaren (FOTO)

By

Modelja e njohur shqiptare që jeton në Amerikë, Emina Çunmulaj, është takuar me Dua Lipën dhe familjen e saj, saktësisht prindërit.

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në instastory, mbi të cilën ka shkruar edhe disa fjalë për Duan.

“Dua ti je mahnitëse dhe energjia dhe bukuria jotë e brendshme janë përtej mahnitëse”.

Më poshtë një fotografi të cilën e ka postuar Emina./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm