Na la pa fjale: Luana Vjollca është bërë brune, nuk do ta njihni

By

Kjo e shtunë do e gjejë këngëtaren e moderatorin Luana Vjollca, me një imazh krejt të ri në ekran.

Luana ka vendosur të bëjë atë ndryshimin drastik të cilit i frikësohen të gjithë – nga një bionde e përbetuar në një brune!!!!

Është vet Luana ajo që ka publikuar fotografitë me ngjyrën e re të flokëve dhe ne mezi e njohëm.

Këngëtarja ka vendosur t’i thotë lamtumirë imazhit të saj të ëprhershëm prej biondeje, për të provuar diçka krejtësisht të re.

E sido që të jetë, edhe kështu flokët po i shkokan shumë.

https://www.instagram.com/p/Bpb1dZuAyAr/?taken-by=luanavjollca

 

Artikuj të ngjashëm