Adelina Tahiri me dedikim emocionues për nënën e saj

By

Këngëtarja Adelina Tahiri ia dedikoi disa fjalë emocionuese nënës së saj.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një fotografi të dy prindërve të saj me djalin Jonin.

“Mami e dashur! Cfardo qe te them do ishte shume e vogel, cdo urim i imi do ishte asgje me ate cka ndjej dhe me ate cfar meriton ti , dua te jetosh sa malet, tjesh e luntur gjithmon , do doja ne jet tjem tpakten 30% nje nene si ty! Ti me mesove te dua te respektoj dhe te vlersoj ! Falemderit qe egziston . Te don vajza yte Adelina!”, ishin fjalët që këngëtarja i shkroi nën postim.

Fotografia mori shumë pëlqime dhe komente positive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm