Ledri sapo zbuloi duetin e ri me mikun e ngushtë

By

Në vazhdën e projekteve të verës, një tjetër super-bashkëpunim sapo është kuptuar.

Fjala është për bashkimin e forcave mes reperit Ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu.

Dy shokët, të dëshmuar tashmë se bashkë sjellin hite të padiskutueshme, shumë shpejt do e sjellin këngën e re.

Lajmi është bërë i ditur përmes një inserti paralajmërues të postuar në rrjete sociale pa zbuluar datën e saktë se kur del ky projekt.

Neve s’na mbetet gjë tjetër pos të presim për këngën në fjalë, e cila nuk ka dyshime se do jetë sukses në vete. /Prive.al

View this post on Instagram

@ermal.fejzullahu 🖇

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm