Zbulohet gjinia e fëmijës së Gjikos dhe Elita Rudit

By

Edhe pak javë, Gjiko dhe Elita Rudi bëhen prindër për herë të parë.

Asnjëri prej tyre deri sot nuk e ka zbuluar gjininë e fëmijës, mirëpo ka qenë Gjiko ai që ka hyrë në Instagram dhe ka postuar një foto me Elitën teksa i puthë barkun.

“Djalë a çikë”, ka shkruar ai. Fotoja mori shumë komente, dikush tha ashtu e dikush kështu…

Mirëpo burime të Prive kanë bërë me dije se çifti do të bëhet me djalë.

Urime Gjiko dhe Elita./Prive.al

View this post on Instagram

Djal a qikë ? 👶🏻

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm