Me këtë vallëzim, Bebe Rexha do t’iu shkrijë së qeshuri (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha, është një vajzë pa komplekse dhe me sens të jashtëzakonshëm humori.

Ajo gjithmonë di t’i bëjë të qeshin fansat e saj dhe kryesisht videot e çoroditë e saj i publikon edhe në rrjete sociale.

E veshur me një kostum dinosauri, Rexha vallëzon në një video që e ka publikuar në instagram dhe bën Twerk. /Prive.al

View this post on Instagram

Your new favorite dinosaur B Rex

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm