Publikohet edhe një këngë e re nga Noizy në bashkëpunim me Lil Koli (VIDEO)

By

Noizy ka publikuar edhe një këngë të re dhe kësaj radhe është në bashkëpunim me Lil Kolin – njërin prej bashkëpunëtorëve të grupit.

Projekti i shoqëruar me videoklip titullohet ‘Boss Man’ dhe është realizuar nga producenti i njohur DJ Aboom ndërkaq për tekstin është kujdesur Noizy.

Para pak ditësh, Noizy nxori këngë me S4MM dhe gjatë javës së kaluar nxori një me Varrosin.

Këngën dhe klipin e ri mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm