Premierë: ‘Kijamet’ nga Skivi dhe Gena (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi mes reperit Skivi dhe këngëtarit Gena.

“Kijamet” që u realizua nga Bigdeal, me tekst nga Skivi e video nga XL Films, është në youtube dhe mund ta shihni në plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm