Sellma, gati për risinë e rradhës

By

Ndër vite, aktiviteti i saj në punën që bën njeh vetëm kurbën e rritjes.

Sellma, pasi fortifikoi pozicionin e saj si grimerja më e mirë shqiptare, brendin e shpiu në tjetër nivel me lansimin e linjës së ‘lip-matte’ me emrin e saj.

Më pas, u vazhdua edhe me qerpikët Sellma teksa duket se më në fund, është gati hapi i rradhës, goxha i rëndësishëm.

Shumë shpejt, produktet e Sellmës, si një gamë që do zgjerohet nuk do jenë të qassshme vetëm për tregun shqiptar por edhe më gjerë.

Përmes ‘Sellma Shop’ që do hapet së shpejti, shpërndarja e porosive do bëhet në gjithë botën.

Një lajm i mirë ky sidomos për klientet shqiptare me banim në diasporë dhe jo vetëm! /Prive.al

View this post on Instagram

You know what's coming next huh ?? @sellmashop

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

Artikuj të ngjashëm