Rita bashkë me Chris Brown

By

Rita Ora dhe Rihanna, të dyja shpesh janë pjesë e medias rozë në gjithë botën. Në fillime të karrierës së shqiptares u përfol shumë për ngjajshmërinë mes tyre e më pas edhe për disa probleme që kanë mes vete.

Mirëpo tani do kenë një tjetër të përbashkët. Rita Ora sjell duet me ish të dashurin e Rihannës, Chriss Brown.

Këtë e kanë konfirmuar të dy artistët përmes rrjeteve sociale ku kanë treguar që shumë shpejt vjen bashkëpunimi i tyre.

Dueti është quajtur ‘Body on me’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm