Brenda festës së vajzës së MC Kreshës (FOTO)

By

Së fundmi, në familjen e reperit MC Kresha pati festë.

Vajza e reperit, festoi ditëlindjen e tretë.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Ndeja ishte private në prani të familjarëve dhe miqve, ku sigurisht nuk munguan as vajzat e Lyrical Son.

Përkundër se nga festa u pa pak, për të mos thënë aspak, Prive.al ju sjell disa fotografi nga eventi.

Izës, edhe 100! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm