Elita në Japoni për të festuar një nga datat më të veçanta në jetën e saj

By

Modetorja shumë e dashur, Elita Rudi sot po feston ditëlindjen.

Ajo po mbush plot 30 pranvera dhe për të shënuar këtë ditë, Elita së bashku me Gjikon kanë udhëtuar drejt Japonisë.

Ata po postojnë vazhdimisht foto dhe video nga atje duke treguar se po e shijojnë kohën bashkë.

Kujtojmë se reperi dhe moderatorja janë pa fëmijët atje, duke ndarë kohën vetëm për vete.

Shumë urime Elita! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm